http://noriugroti.lt/2017/06/geld-verdienen-im-online-casino-online-roulette-als-alternative-zum-job/

Gitaros / ukulelės vasaros kursai Vilniuje

Vasara – tai puikiausias laikas išbandyti ką nors nauja, mesti sau įššūkį ar tiesiog prasmingai išnaudoti atsiradusį laisvą laiką.

Gitaros ir ukulelės studija „Noriu Groti“ kviečia į intensyvius vieno mėnesio trukmės, 8 pamokų vasaros kursus pradedantiesiems. Jų metu pajausite grojimo ansamblyje subtilybes, išmoksite taisyklingo grojimo pagrindus, ritmiką, tabulatūrų skaitymą, pagrindinius akordus . Vienos pamokos trukmė 60min., užsiėmimai vyksta darbo dienomis du kartus per savaitę grupelėse po 2 žmones.

Norėdamas pasiekti maksimalių rezultatų, mokinys turėtų turėti savo gitarą, o pamokų metu galima naudotis studijoje esančiais instrumentais.

Šita vasara gali būti kitokia! Nesvarbu ar dar mokotės mokykloje, studijuojate ar jau dirbate – registruokitės birželio, liepos ar rugpjūčio mėnesiui jau dabar. Pradėkite, pabandykite ir pažadinkite muziką savyje.

Kursų kaina vienam asmeniui 70 Eur./mėn.

Užsiregistruoti į dieninę (iki 17val.) arba vakarinę (nuo 17val.) grupę galite el. paštu kristina.sokolnikovaite@noriugroti.lt ir nuo 10val. I-IV telefonu 8 683 12308

Regirstruodamiesi parašykite savo vardą, pavardę, amžių pageidaujamą pamokų laiką bei telefono numerį.

Iki susitikimo !